Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

Gorące rytmy, światowe przeboje, goście specjalni, zespoły taneczne, a w roli głównej Orkiestra Dęta pod wodzą Mieczysława Parucha – roziskrzą sobotni karnawałowy wieczór 19 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. 12 listopada 2018 roku Orkiestra Dęta MDK uroczyście obchodziła jubileusz 80–lecia. Należy do elitarnego grona rówieśników Stalowej Woli oraz przysługuje jej tytuł najstarszego zespołu artystycznego naszego miasta.Jako goście specjalni koncertu na scenie zaprezentują się: Monika Kuca, Monika Turek, Janusz Turek, Janusz Hadała, Paweł Steczkowski, Mariusz Godzina, Witold Haliniak oraz Mażoretki Niżańskiego Centrum Kultury “Sokół”, tancerze Klubu Tańca La Volta z MDK i Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK.