Letnia Czytelnia w Parku 24

Nowe warsztaty w Letniej Czytelni

Od poniedziałku 23 lipca animatorzy zaproszą nas do udziału w serii nowych animacji w Letniej Czytelni:

godz. 10.00 – 12.00 / / Warsztaty „W krainie bajki”

w programie: głośne czytanie bajek, warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, pisanie opowiadań i wierszyków, a w każdy piątek podsumowanie tygodnia w formie konkursu na najciekawszą ilustrację z bajek lub wierszyk

godz. 12.00 – 14.00 / / Bookcrossing dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W twojej biblioteczce zalegają książki, których już nie czytasz? Przynieś je do naszego stoiska i wymień na inne!

Letnia Czytelnia w Parku 24 działa w lipcu i sierpniu, od poniedziałku do piątku w pogodne dni, w godzinach od 9.00 do 14.00. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, zatrzymanie się, spotkanie z innymi ludźmi. Można tu pochylić się nad dobrą książką, porozmawiać na jej temat, poszerzyć horyzonty najmłodszych czy po prostu miło spędzić czas. Jest to również miejsce, w którym można realizować swoje inicjatywy – nawet te najmniejsze na przykład zorganizować mini-turniej szachowy. Do zobaczenia w Czytelni.

lipiec – sierpień 2018
od poniedziałku do piątku