“Wieczór z operetką”

Wykonawcy: Kamila Lendzion –sopran, Szymon Jędruch –tenor, Ziemowit Wojtczak –baryton, Andrzej Ceglarek –akordeon, Bogna Band- orkiestra kameralna, grupa baletowa Teatru Wielkiego w Łodzi.

W programie największe przeboje operetkowe m.in. Johanna Straussa ( ojciec i syn), Kalmana, Lehara i wielu innych. Zapraszamy na piękny , ponad 2-godzinny koncert, podczas którego będziecie Państwo mogli przenieść się do zaczarowanej krainy operetki, ze znanymi , lubianymi ariami w wykonaniu znakomitych wokalistów z towarzyszeniem orkiestry kameralnej i nadającego klimatu balu wiedeńskiego – baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Ten piękny wieczór operetkowy będzie dla Państwa zwieńczeniem czasu karnawału.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli – sala widowiskowa

9 lutego 2019 r. godz. 18.00

Bilety w cenie 80 zł – parter, 70 zł – balkon – w sprzedaży w MDK

oraz online na  www.kupbilecik, i www.biletyna.pl

Kamila Lendzion – sopran, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, laureatka wielu nagród w konkursach wokalnych. Artystka współpracuje z wieloma Operami i Teatrami muzycznymi w Polsce i za granicą. Oprócz czynnej pracy artystycznej pełni funkcję Dyrektora Naczelnego Teatru Muzycznego w Lublinie.

Szymon Jędruch – tenor- solista Teatru Muzycznego w Łodzi, ambasador Stalowej Woli, współpracujący z wieloma Operami i Teatrami muzycznymi w Polsce

Ziemowit Wojtczak– baryton, solista Teatru Muzycznego w Łodzi, profesor klasy śpiewu w Akademi Muzycznej w Łodzi, występujący na wielu scenach operowych w kraju i za granicą.

Andrzej Ceglarek – wirtuoz akordeonu , laureat wielu konkursów akordeonowych w Polsce i za granicą

Bogna Band– orkiestra kameralna , założona w 2014 r. i prowadzona przez Bognę Dolińską. Orkiestra prowadzi ożywioną działalność koncertową , wykonując własne koncerty a także współpracując z wieloma artystami operowymi i wokalistami muzyki pop.

Grupa baletowa Teatru Wielkiego w Łodzi – znakomici tancerze, posiadający świetną technikę taneczną i baletową. Zespół, który wspaniale oddaje klimat balów w dawnym Wiedniu.

Organizator: Art-TU, kom. 605 602 234