„Zamyślona Stalowa Wola” – spotkanie on-line

Przed nami trzecia odsłona inicjatywy „Zamyślona Stalowa Wola – spotkania filozoficzne”. Tym razem porozmawiamy internetowo, skupimy się na temacie „Argumentowanie czy manipulowanie – sztuka prowadzenia dyskusji”.

Zagadnienie przybliży i moderował rozmowę będzie dr Paweł Balcerak z Zakładu Filozofii Współczesnej Uniwersytetu Rzeszowskiego, absolwent filozofii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obronił doktorat w dziedzinie nauki o poznaniu i komunikacji społecznej; autor publikacji z zakresu logiki, teorii argumentacji i filozofii języka.

By wziąć udział w spotkaniu, należy się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy: KLIK

Linki do wydarzenia zostaną rozesłane mailowo.

„Zamyślona Stalowa Wola – spotkania filozoficzne” – lider pomysłu: Jarosław Mastalerczyk, pomysłowa ekipa: Łukasz Imos, Magdalena Komsa, Izabela Rogala

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.