Zimowe Warsztaty Muzyczne – KONCERT FINAŁOWY

Warsztaty muzyczne w Stalowej Woli przyciągają jak magnez muzyków, wokalistów. Ich połączone siły zmierzają do uczynienia święta na finał spotkania, ale… to wszystko za mało! Radość muzycznej wspólnoty, wśród której pojawią się: Jacek Królik, Cezary Konrad i Marek Raduli, musi eksplodować! Dojdzie do tego podczas wtorkowego jam session, kiedy na scenie sali kameralnej staną oko w oko ze sobą oraz publicznością wspomniani giganci muzyczni. A ile endorfin przytulą warsztatowicze i kadra warsztatowa podczas spotkania na scenie z trójką mistrzów?! Jam session polega przecież na wspólnym graniu. Tu liczy się tylko muzyka, a zaproszony na scenę może być każdy śmiałek.

Warsztatowe jam session

z udziałem:

Jacka Królika, Marka Radulego, Dawida Lewandowskiego, Karola Godka, Tomasza Gutki
– gitary
Cezarego Konrada, Jakuba Madejowskiego – perkusja
Marcina Jadacha, Dawida Kossakowskiego – gitara basowa
Marcina A. Steczkowskiego, Marcina Maziarza – instrumenty klawiszowe
Mariusza Godziny – saksofony
Marcina i Mirosława Dyjaków – harmonijki ustne
oraz uczestników Zimowych Warsztatów Muzycznych

19 lutego 2019
Miejski Dom Kultury / sala kameralna