Miejskie powitanie wakacji z festiwalem foodtrucków

Plac Piłsudskiego przed MDK
23-25 czerwca 2017 r. w godz. 10.00-21.00

Już niebawem rozpoczną się wakacje a wraz z nimi przeróżne wakacyjne atrakcje, przygotowane przez instytucje i placówki kultury naszego miasta. Najbliższy weekend na Placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli należeć będzie do wielbicieli smaków z całego świata. Do stalowej Woli zjadą specjalne samochody, z których serwowane będą specjały meksykańskie, amerykańskie czy węgierskie. Będzie na słodko i słono, na ostro i łagodnie, a przede wszystkim smacznie! Wrażenia kulinarne uzupełnią popołudniowe występy artystyczne na scenie plenerowej, gdzie zaprezentują się zespoły muzyczne, taneczne, a także odbędą się zawody breakdance! Zapraszamy serdecznie na weekendowe atrakcje kulinarne w dniach 23-25 czerwca 2017 r. w godz. 10.00-21.00, szczegółowy plan znajduje się na plakacie poniżej.