Napisz do nas

Dyrektor
Marek Gruchota / m.gruchota@mdkstalowawola.pl

Sekretariat
Joanna Szwedo / j.szwedo@mdkstalowawola.pl

Kadry
Marta Romaniak / m.romaniak@mdkstalowawola.pl

Zamówienia Publiczne
Małgorzata Szufnarowska Plewik / m.plewik@mdkstalowawola.pl

Inspektor Danych Osobowych / ido@mdkstalowawola.pl

BHP
Mariusz Żminda / m.zminda@mdkstalowawola.pl


Dział Techniczny

Kierownik
Grzegorz Prokop / g.prokop@mdkstalowawola.pl

Jarek Surdyka / j.surdyka@mdkstalowawola.pl


Dział Organizacji Imprez

Rafał Latawiec / r.latawiec@mdkstalowawola.pl


KSIĘGOWOŚĆ

Główna Księgowa
Monika Wilk / m.wilk@mdkstalowawola.pl

Lucyna Dul / l.dul@mdkstalowawola.pl
Agnieszka Adamczyk / a.adamczyk@mdkstalowawola.pl


Kino WRZOS

Kierownik
Łukasz Rostojek / l.rostojek@mdkstalowawola.pl

Bogusława Paź / b.paz@mdkstalowawola.pl
Anna Kołodziej / a.kolodziej@mdkstalowawola.pl
wrzos@mdkstalowawola.pl
kinooperator@mdkstalowawola.pl


Dział Marketingu i Reklamy

Kierownik
Katarzyna Warchoł Garlicka / k.warchol-garlicka@mdkstalowawola.pl

Lilianna Drzewi / l.drzewi@mdkstalowawola.pl
Roksana Bąk / r.bak@mdkstalowawola.pl


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Bogna Latawiec / b.latawiec@mdkstalowawola.pl


Projekty / Park 24 / Dmowskiego 11

Ewa Piwnicka / e.piwnicka@mdkstalowawola.pl
Katarzyna Pawłowska / k.pawlowska@mdkstalowawola.pl
Justyna Bieńko / j.bienko@mdkstalowawola.pl



Mapa Dojazdu

Napisz do nas



Przepisz kod antyspamowy: captcha