Udostępnianie pomieszczeń

Jeśli szukacie Państwo sali na zorganizowanie spektaklu teatralnego, koncertu – Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli stoi otworem. Do dyspozycji znajdują się:

Sala widowiskowa na niemal 800 miejsc (parter oraz balkon) wraz z zapleczem w postaci garderób, w pełni uzbrojona pod względem oświetlenia i nagłośnienia.  Scena główna z kanałem orkiestrowym, okotarowana, z ruchomymi sztankietami. Jest możliwość całkowitego wyciemnienia sali.

Sala kameralna na 120 miejsc wraz z garderobą; na sali znajduje się oświetlenie sceniczne oraz w razie potrzeby nagłośnienie. Sala może być całkowicie wyciemniona.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Organizacji Imprez MDK, tel./fax (15) 842 09 61 lub osobiście z Grzegorzem Prokopem lub Rafałem Latawcem (Zobacz kontakty)
Zapraszamy do współpracy.

Plan sali widowiskowej MDK  ->   POBIERZ