Zimowe Warsztaty Muzyczne 2018 – gramy dla Wiktorii!

Jeszcze nie przebrzmiały dźwięki koncertów, które uczestnicy Wakacyjnych Warsztatów Muzycznych wykonali na finał warsztatów oraz na obchodach Jubileuszu 80-lecia Powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego a już ruszają zapisy na zimową edycję. Jeśli nie macie jeszcze planów na ferie, lub – co lepsze – uwzględniliście znowu warsztaty w swoich planach – pobierzcie kartę zgłoszenia i spędźmy wspólnie cztery, pracowite dni pod okiem zawodowej kadry instruktorskiej, pracującej pod kierownictwem Marka Radulego – cenionego gitarzysty i pedagoga.

Koncert finałowy Zimowych Warsztatów Muzycznych MDK będzie miał tym razem specjalny, pomocowy charakter. Dedykujemy go poszkodowanej w dramatycznych wydarzeniach w galerii “Vivo” mieszkance Stalowej Woli – Wiktorii, która po bezsensownym ataku nożownika doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego i straciła czucie w nogach. Wiktoria związana była z Teatrem JakSięPatrzy Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, stąd społeczność MDK, pracownicy i sympatycy chcą pomóc Jej zebrać fundusze na rehabilitację i powrót do sprawności. Liczymy, że nasza Publiczność włączy się w pomoc a koncert finałowy będzie jedynie świetnym pretekstem do zbiórki funduszy.

Nowa klasa instrumentalna!

Nowością podczas zimowej edycji warsztatów będą zapisy do klasy harmonijki ustnej, która w naszym mieście ma spore grono wielbicieli, głównie za sprawą animatorów tego instrumentu w osobach Mirosława i Marcina Dyjaków. Panowie zgodzili się poprowadzić zajęcia dla początkujących, i tych nieco bardziej zaawansowanych. Cieszymy się, że nasza oferta się poszerza; pozwoli to otworzyć się na nowy repertuar i wzbogacić warsztatowe instrumentarium i brzmienia. Liczymy, że harmonijka ustna na stałe zagości podczas obu edycji warsztatów muzycznych w MDK.

Zimowe Warsztaty Muzyczne MDK

5-8.02.2018 r.

Zapisy oraz informacje organizacyjne dla chętnych na stronie

Zimowe Warsztaty Muzyczne 2018 – gramy dla Wiktorii!

Serdecznie dziękujemy za fundusze na organizację zimowej edycji warsztatów, które kolejny raz wsparło Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli oraz Gmina Stalowa Wola

pol_powiat_stalowowolski_coa-svg

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Stalowowolskiego.

HERB_ST_WOLA

Projekt dofinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola