“Nocturna” – Dzieciaki na Horyzoncie

22 marca 2015
godz. 11.00
Kino "WRZOS"

W niedzielę 22 marca o godzinie 11:00 Kino Wrzos zaprasza na film pod tytułem „Nocturna”. Seans dla dzieci powyżej 7 lat to kolejny rodzinny pokaz w ramach cyklu „Dzieciaki na horyzoncie”.

„Nocturna” to przepełniona magią historia chłopca, który musi pokonać swój strach i stawić czoła wielu wyzwaniom, by rozwikłać zagadkę znikających gwiazd. Wyjątkowa animacja, która zabiera widzów w podróż po tajemniczym nocnym świecie. Film skonstruowany z pobudzających wyobraźnię kadrów i ilustrowany piękną muzyką zachwyca i wzbudza wiele pozytywnych emocji.

Tim bardzo się boi nocy i ciemności, ale to właśnie wtedy może robić to, co najbardziej lubi – obserwować światło gwiazd. Pewnego razu spostrzega, że jego ulubiona gwiazda zniknęła. Mimo strachu wychodzi na dach budynku, ale nadal nigdzie nie może jej znaleźć. Co gorsza, znikają również kolejne. Bohater postanawia rozwiązać tajemniczą sprawę. Wyrusza w niezwykłą podróż po nocnym świecie, który jest zupełnie inny niż ten za dnia.
W niezwykłej wyprawie towarzyszyć mu będzie tajemniczy Pasterz Kotów, którego zadaniem jest pilnowanie spokojnego snu dzieci.

o reżyserach:

Adrià García (ur. 1978) i Víctor Maldonado (ur. 1978) pochodzą z Hiszpanii. Obaj zajmują się reżyserią i pisaniem scenariuszy filmowych. Współpracowali przy powstaniu znanego polskim widzom filmu „El Cid – Legenda o mężnym rycerzu” (2003). „Nocturna” jest pierwszym wyreżyserowanym przez nich długim metrażem.

 

Po seansie zapraszamy do wspólnych gier i kreatywnych zabaw z Domowymi tworami

 

Plakat - Nocturna

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha