Bezpłatne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych – Politechnika Dziecięca w Stalowej Woli

Zapisy w dniach 14-20 września 2015

Jest dodatkowych 100 miejsc na Politechnice Dziecięcej w Stalowej Woli dla dzieci mieszkających na terenie naszego powiatu.

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych w wieku od 6 do 12 lat z Powiatu Stalowowolskiego do rejestracji na bezpłatne zajęcia Politechniki Dziecięcej.

Zapisów można dokonywać na stronie https://dolina-wiedzy.pl/pd/uczelnia/rejestracja/ od 14 września od godziny 10.00 do 20 września do godziny 23.59.

W nowym semestrze nie zabraknie ciekawych tematów – mali studenci odkryją dlaczego nie zawsze światło jest źródłem ciepła i czym jest bioluminescencja; dlaczego przeciwieństwa się przyciągają; dlaczego krowa produkuje aż 150 litrów śliny, a delfin nie ma jej w ogóle; czy na Marsie istnieje życie; a także poeksperymentują z fizyką i przekonają się, że to świetna zabawa.

Wykłady odbywają się raz w miesiącu w sobotę w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Więcej informacji na temat zajęć i rejestracji znajduje się na stronie internetowej Politechniki Dziecięcej https://dolina-wiedzy.pl/pd/


Filię Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli sfinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola.

Partner projektu: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Koordynator Filii Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

 

Bez nazwy-1

Plakat Stalowa Wola semestr 1Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha