Agua De Lagrimas – spektakl Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy

16 października 2015
godz. 19.00
sala kameralna
brak miejsc

Pan Jefferson jest leciwym i doświadczonym mistrzem perfumiarskim. Cieszy się uznaniem od czasu stworzenia swojego bardzo popularnego zapachu. Ale niestety, moda przemija, a wraz z nią sława perfumiarza. Pewnego dnia do jego drzwi puka Frollo, osobnik tak paskudny, że aż przerażający. W zamian za nocleg i posłanie, proponuje perfumiarzowi zajęcie się obejściem. Chcąc poświęcić się bez reszty tworzeniu nowego zapachu, pan Jefferson przyjmuje tę jakże korzystną propozycję. Propozycję, której konsekwencje wkrótce nadejdą…

Spektakl „Agua De Lagrimas” jest swoistą impresją na temat powieści „Pachnidło” Patricka Suskinda. Tutaj jednak całość historii dzieje się między i poza słowami tworząc dopracowany w szczegółach spektakl prawdziwej pantomimy.

 Teatr Warszawskiego Centrum Pantomimy zagości ze swoim spektaklem w Miejskim Domu Kultury w ramach projektu „Usłyszeć Kulturę” – Ułatwienie dostępu do kultury narodowej osobom niesłyszącym z programu Kultura Dostępna dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przed spektaklem, o godzinie 17.00, odbędzie się bezpłatny pokaz filmu krótkometrażowego „Sen na Jawie”. Obraz zrealizowany został przez osoby niesłyszące z udziałem głuchych aktorów. Po filmie zapraszamy na dyskusję z członkami Stowarzyszenia SURDOSTAL.

 

„Agua De Lagrimas”
reżyseria: Lionel Menard

współpraca: Alexander Neander, Wolfram Von Bodecker
scenografia/ kostiumy: Agnieszka Magiera / Emilia Obłękowska
reżyseria świateł: Andrzej Król
występują: Paulina Szczęsna, Ewelina Grzechnik, Marta Grądzka, Paweł Kulesza, Bartłomiej Ostapczuk 

Miejski Dom Kultury / sala kameralna
wstęp wolny za zaproszeniami (BRAK WOLNYCH MIEJSC)
Odbiór zaproszeń w sekretariacie MDK
Informacje u koordynatora pod nr tel.: 781 121 107

AguaDeLagrimas 2 www size fot Katarzyna Chmura AguaDeLagrimas 5 www size fot Katarzyna Chmura AguaDeLagrimas 8 www size fot Katarzyna Chmura AguaDeLagrimas 11 www size fot Katarzyna Chmura

http://www.agua-de-lagrimas.euMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha