Slajdowiska – spotkania z podróżnikami

Slajdowisko to spotkania podróżnicze dla osób ciekawych świata i poszukujących inspiracji. Opowiadamy o podróżach, pokazujemy relacje, dzielimy się doświadczeniami i radzimy jak zorganizować niskobudżetową podróż. U nas dowiesz sie jakie wyzwania czekają Cię w drodze i jak się do nich przygotować.
Rozmawialiśmy już o eksploracji jaskiń, wyprawach autostopowych, caravaningowych, rowerowych, pieszych, zdobywaniu szczytów, trekingu przez pustynie, a przed nami jeszcze więcej!
Naszym celem jest zainspirowanie uczestników do poznawania świata na własną rękę. A to na jak wiele sposobów można to zrobić pokazuje różnorodność zapraszanych gości.

Każdy z prelegentów jest inny, co powoduje, że na każdym ze spotkań inny aspekt wyprawy stoi na pierwszym miejscu. O niektórych wyprawach opowiada się, jak o dobrej, zabawie, czy spełnieniu marzeń, w innych nacisk kładziony jest na pokonanie własnych słabości, czy porwaniu na wyzwanie, jeszcze w innym na kulturę ( architekturę, zwyczaje, życie codzienne “lokalsów” ). Na każdym można uzyskać porady praktyczne od prowadzącego typu: jak kupić bilet, czego się wystrzegać, o czym warto pomyśleć planując podobna wyprawę, jaki może być jej koszt.

 

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha