Podkarpacka Edukacja Kulturowa 2017 – zgłoszenia do warsztatów

zgłoszenia do 9 czerwca 2017

Centrum Kulturalne w Przemyślu rozpoczyna drugi rok realizacji projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018.

Celem programu jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce oraz polepszanie współpracy pomiędzy sektorem kultury i edukacji.

Jest on skierowany m.in. do animatorów kultury, przedstawicieli instytucji kultury, organizacji  pozarządowych i placówek oświatowo-edukacyjnych, grup nieformalnych związanych z edukacją kulturową oraz lokalnych indywidualnych animatorów kultury, nauczycieli.

W związku z realizacją projektu serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla wymienionych wcześniej przedstawicieli, które odbędą się w Przemyślu, Rzeszowie i Stalowej Woli. Wykaz terminów, trenerów, tematów i czasu trwania warsztatów zawiera formularz zgłoszenia.

Udział w warsztatach jest warunkiem przystąpienia do konkursu grantowego na projekty z zakresu edukacji kulturowej skierowane do dzieci i młodzieży lub o charakterze międzypokoleniowym.

Partnerami Centrum Kulturalnego w Przemyślu w realizacji warsztatów są Rzeszowski Dom Kultury i Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

Zapraszamy państwa do udziału w warsztatach, jak również zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie informacji o projekcie na stronach internetowcyh, portalach społecznościowych, przesłanie do zaprzyjaźnionych podmiotów i osób, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, a tym samym zachęcić do uczestnictwa w naszym projekcie. Z góry dziękujemy!

Przypomnijmy, że Centrum Kulturalne w Przemyślu jest jednym z 16 operatorów programu Bardzo Młoda Kultura prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury, będąc tym samym jedynym operatorem programu na województwo podkarpackie.

Aktualne informacje o projekcie oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie www.pek-ck.pl oraz na ck.przemysl.pl. Zapraszamy również do śledzenia informacji na facebooku projektu: www.facebook.com/pek.bmk/

Na powyższych stronach zapoznacie się również z efektami projektu osiągniętymi w ubiegłym roku oraz ze zrealizowanymi z ogromnym sukcesem inicjatywami!

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowyMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha