Dwa Koncerty na Wakacyjnych Warsztatach Muzycznych

30 sierpnia 2017 / godz. 20.00
31 sierpnia 2017 / godz. 18.00
wstęp wolny

Cztery ostatnie wakacyjne dni w MDK tradycyjnie przeznaczone są na spotkanie muzycznie uzdolnionej młodzieży, która chce wspólnie pracować nad podniesieniem swoich umiejętności oraz poczuć radość z muzyki uczestnicząc w finałowym koncercie.

Zajęcia w klasach poprowadzi kadra profesorska znana z poprzednich warsztatów: wokal – Aleksandra Królik i Ewa Niewdana-Hady, gitara – Dawid Lewandowski, gitara basowa – Marcin Jadach, perkusja – Grzegorz Grzyb, saksofon – Mariusz Godzina, instr. klawiszowe – Marcin A. Steczkowski a kierownikiem artystycznym będzie jak zwykle Marek Raduli – znakomity muzyk oraz pedagog.

Finał wakacyjnych warsztatów to plenerowy koncert z udziałem wszystkich warsztatowiczów oraz kadry profesorskiej. Akompaniatorem klas wokalnych jest Marcin Maziarz, który pokieruje również towarzyszącym wokalistom zespołem w składzie: Karol Godek, Dawid Kosakowski i Mateusz Gębski.

Ale już dzień wcześniej, w środowy wieczór 30 sierpnia, zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników gitary basowej, za sprawą młodego wirtuoza tego instrumentu, pochodzącego z Kalisza, Kamila Pyrka. Do Stalowej Woli przybędzie ze swoim tatą Damianem (grającym na gitarze elektrycznej) na zaproszenie Szymona Fronia, zdolnego stalowowolskiego perkusisty. Szymon jest uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli im. I. J. Paderewskiego w klasie prowadzonej przez Szymona Patera. Jest również stałym bywalcem warsztatów muzycznych w MDK.

Szymon Froń, Kamil Pyrek i Damian Pyrek czyli „Dobre granie przy fontannie”

30 sierpnia 2017
godz. 20.00

Skwer przy fontannie
Wstęp wolny

Koncert FINAŁOWY Wakacyjnych Warsztatów Muzycznych

31 sierpnia 2017
godz. 18.00

Skwer przy fontannie
Wstęp wolny

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha