“Mężczyzna idealny” – spektakl

16 marca 2018
godz. 19.00
sala widowiskowa
Bilety -50 zł - balkon, 60 / 70 zł parter

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka – doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało jej się wyhodować pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że dowolne kształtowanie ludzi poprzez przeszczepianie osobowości może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda znalazła się w rękach szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zmiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem i „rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

 

16 marca 2018    godz. 19.00
sala widowiskowa

Bilety w cenie: 50 zł – balkon,   60 / 70 zł – parter

Dostępne w sprzedaży:
Miejski Dom Kultury
(15) 842 09 61, (15) 842 09 50

Bilety zbiorowe: tel. kom. 694 024 832


Organizator: Agencja Impresaryjno-Promocyjna PEGAZ-BIS

Włodzimierz Pietruch, tel. kom. 694 024 832Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha