Razem dla Wiktorii – podsumowanie pomyślnie zakończonej akcji

Naturalną rzeczą jest to, że jako ludzie wyznaczamy sobie cele. Jako społeczność możemy te cele wyznaczać wspólnie i razem dążyć do ich spełnienia, a im silniejsza społeczność – tym większe cele udaje nam się osiągać.

Nasza społeczność pokonała kolejne wyzwanie, które postawiliśmy sobie w styczniu – zebraliśmy 28 tysięcy dla Wiktorii, naszej koleżanki z tańca i teatru.

Historię Wiktorii opowiadaliśmy wielokrotnie, informując w szczególności o rehabilitacji, której tak bardzo potrzebuje, aby mogła chodzić o własnych siłach po ataku nożownika. To dzięki WASZEJ pomocy Wiktoria będzie mogła przełożyć swoją determinację na czyny i pracować ze specjalistami nad swoją przyszłością – bez wózka.

Pech chciał, że doszło do tej sytuacji – szczęściem jest mieć wśród siebie takich ludzi, którzy jednoczą się w chwilach nieszczęścia. Bardzo dziękujemy.

od 21 stycznia do 30 marca komitet prowadził zarejestrowaną zbiórkę publiczną, dzięki której uzbieraliśmy 27 667,61 zł. Równolegle Stowarzyszenie Strefa Spotkań przyjmowało wpływy darowizn z aukcji przedmiotów otrzymanych od lokalnych i odwiedzających MDK artystów – łącznie 3 155 zł. Pełna kwota zebranych darowizn – czyli 30 822,60 zł zostanie w całości wykorzystana do sfinansowania turnusów rehabilitacji oraz usprawnienia Wiktorii Widak.

Gratulujemy wszystkim, którzy dążyli razem z nami do celu!!!

Dziękujemy również naszym partnerom, dzięki którym mogliśmy przeprowadzić tę akcję:

 

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha