Ogarnięty rowerzysta – interaktywny turniej wiedzy

3 maja 2018
godz. 17.15
Taras MDK - mała scena

Czy wiesz jak prawidłowo jeździć rowerem? Zweryfikuj swoją wiedzę na ten temat podczas interaktywnego konkursu „Ogarnięty rowerzysta”, który odbędzie się 3 maja.

Na ulicach trwają nieustające potyczki pomiędzy rowerzystami, pieszymi, kierowcami. Powszechny brak znajomości przepisów, ich zmiany a także modernizacje ulic tworzą liczne sytuacje niebezpieczne dla uczestników ruchu drogowego. „Ogarnięty rowerzysta” jest zawsze bardzo pożądany na naszych ulicach. Nie angażuje uwagi innych, sprawnie pokonuje przestrzeń, a problemy na drodze rozwiązuje uprzejmie i z szacunkiem.  Jazda rowerem daje dużo radości, wolność i niezależność – tak mówią „ogarnięci rowerzyści”.

Sprawdzian wiedzy przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, która umożliwia obserwowanie przebiegu konkursu na telebimie przez wszystkich zgromadzonych, pozwoli nam wspólnie powtórzyć nam najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczną jazdą na rowerze.

Kto może wziąć udział w konkursie? Wszyscy w wieku od 12 lat, którzy do dnia 2 maja 2018 do godz. 20.00 dokonają rejestracji na tej stronie w formularzu poniżej.

Na zwycięzców czekają nagrody: rower i karty podarunkowe o wartości 500 i 300 zł! Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki! Zapisz się już teraz!

 

SPONSOR:Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha