„Dookoła Bałtyku” – spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Kudasikiem

13 października 2018
godz. 18.00
sala kameralna

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejne spotkanie z podróżnikiem z cyklu SLAJDOWISKO. Tym razem poznamy historię wyprawy fotografa Tomasza Kudasika brzegiem Bałtyku. O sobie opowiada:

Podróże i fotografia to moje dwie największe pasje, które się wzajemnie napędzają. Wyruszam w podróż w poszukiwaniu ciekawych miejsc, aby m.in. utrwalić ich piękno w kadrze. Za cel staram się wybierać głównie te rejony, do których mogę samodzielnie dojechać samochodem. Daje mi to swobodę wyboru oraz  nieograniczoną wolność zatrzymywania się w miejscach, które w danym momencie uznam za warte poznania. Fotografią staram się pokazywać rzeczywistość nieupiększoną sztucznymi zabiegami, aby zainteresować i skusić do podróży. Jeśli uda mi się to osiągnąć jest to dla mnie najcenniejszą recenzją.

Od 2009 roku jestem członkiem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego,  w  którym  mogę  rozwijać  swoje  umiejętności  w  dziedzinie  fotografii   poprzez  kontakt   z   ludźmi  zarażonymi  tą  samą  pasją.

Zawodowo realizuje się jako pracownik  Politechniki  Rzeszowskiej, gdzie  oprócz  zajęć  dydaktycznych  prowadzę  badania doświadczalne w obszarze konstrukcji maszyn oraz medycyny.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha