Podwieczorek przy fortepianie (i gitarze)

31 marca 2019
godz. 16.00
sala widowiskowa / wstęp wolny

Do udziału w „Podwieczorku przy fortepianie” zaproszeni zostali uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach Klaudia Głuszek – gitara , uczennica mgr Alicji Kociuby i Hubert Pisera uczeń w klasie fortepianu dyrektora Artura Jaronia.

Hubert  Pisera  swoja edukację muzyczną  rozpoczął w PSM I i II st. w Stalowej Woli w klasie fortepianu mgr Krystyny Węglarz i mgr Magdaleny Pamuły. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych w kategorii fortepian i kompozycja.  Był uczestnikiem i laureatem m.in. Międzynarodowego Konkursu im. Janiny Garści, Międzynarodowego Konkursu im. Maurycego Moszkowskiego w Kielcach, Ogólnopolskiego Konkursu „Od Bacha do Szymanowskiego”.

Artur Jaroń jest dyrektorem ZPSM w Kielcach, gdzie prowadzi klasę fortepianu .Jest również koncertującym pianistą / solista, kameralista / . Występuje z wieloma znanymi  instrumentalistami i wokalistami oraz orkiestrami symfonicznymi . Od 25 lat jest Dyrektorem Artystycznym  Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz w Busku Zdroju.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha