Wes Gałczyński & Power Train – Dobre Granie Przy Fontannie

3 lipca 2020 / piątek
godz. 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

Zapraszamy na pierwszy z cyklu koncertów “Dobre Granie Przy Fontannie”. Wakacyjne spotkania z muzyką rozpocznie Wes Gałczyński & Power Train, a spotkają się z nami na tarasie MDK, gdzie widywać się będziemy co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.

Chcąc wziąć udział w wydarzeniu musimy dokonać rezerwacji miejsc oraz zapoznać się z regulaminem wydarzeń plenerowych.

Wes Gałczyński & Power Train powstał w maju 2012 r. Stalowej Woli. Amerykańskie, rasowe brzmienie wyróżnia zespół spośród innych polskich zespołów. Jesienią 2016 ukazała się debiutancka płyta zespołu “No.1′, która w rankingu “BLUES TOP 2016” czytelników kwartalnika “Twój Blues” w kategorii “Najlepsza płyta roku” otrzymała Grand Prix 2016. Red. Wojciech Mann otworzył swoją autorską audycję “Manniak po ciemku” dwoma utworami z płyty “No.1”. Zobacz krótką recenzję tej płyty i zespołu wg. red. Wojciecha Manna

Zespół tworzą Wiesław Wes Gałczyński (vocal, gitary), Paweł Gielarek (bas), Filip Ciuruś (perkusja). Występy zespołu odbierane są bardzo entuzjastycznie, jako że tchnie od grupy rozpierającą energią. Mają za sobą liczne występy klubowe i plenerowe w całej Polsce. Zaprezentowali się efektownie na kilku festiwalach bluesowych: “Jimiway Blues Festival” w Ostrowie Wielkopolskim, “Blues nad Bobrem” w Bolesławcu, “Olszyńskie Noce Bluesowe”, czy na największym festiwalu bluesa w Polsce i największym na świecie festiwalu w pomieszczeniu zamkniętym “Rawa Blues Festival”, gdzie zespół wystąpił już dwukrotnie.

> REZERWUJ MIEJSCE <

REGULAMIN PLENEROWYCH WYDARZEŃ TARAS 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha