Fiesta Amigos – Dobre Granie Przy Fontannie

10 lipca 2020 / piątek
godz. 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

Wszystkie miejsca zarezerwowane! Istnieje możliwość zajęcia miejsc siedzących dla osób, które chcą wziąć udział w wydarzeniu a nie dokonały rezerwacji online w sytuacji, gdy osoby, które zarezerwowały uprzednio miejsca – z różnych względów nie przyszły. Wówczas chętni proszeni będą o wypełnienie na miejscu formularza z danymi, co jest koniecznością przy obecnym reżimie sanitarnym. Za niedogodności przepraszamy i czekamy na Państwa dziś o godz. 20.00.


Zapraszamy na drugi z cyklu koncertów “Dobre Granie Przy Fontannie”. Wakacyjne spotkania z muzyką odbywać się będą na tarasie MDK co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.

Fiesta Amigos to grupa przyjaciół, których fascynuje wspólne amatorskie muzykowanie z gitarą i harmonijką w tle.
Zespół to innymi słowy Klub Miłośników Muzyki Własnej. Każdy ma trochę inne muzyczne upodobania. Upatrują w tym  raczej zaletę, bo dzięki temu potrafią połączyć różnorodny repertuar, czasami dość odległy, nadając mu własny charakter. Muzykowanie to jedna z wielu pasji jakie towarzyszą w życiu członkom zespołu. Traktują je jednak całkiem serio – z szacunku dla widza i dla własnej satysfakcji.
O sobie mówią: „Jesteśmy amatorami dlatego wolno nam więcej; bierzemy z muzyki to, co sprawia nam radość, na miarę swoich umiejętności”. Pomysł na wspólne granie zrodził się przy organizacji festiwalu „Fiesta Harmonica”, któremu szefuje Mirosław Dyjak, na co dzień pracownik SDK, propagator harmonijki ustnej. Do współpracy zaprosił śpiewającego gitarzystę Romka Karę, członka niegdysiejszej „Grupy R” – zespołu z nurtu piosenki turystycznej. Romek w życiu i na scenie nie rozstaje się ze swoją żoną Anną, która zachwyca barwą głosu. Dołączył do nich Rafał Latawiec, który tym razem biurko w MDK zamieni na gitary.
Zapraszamy serdecznie.

Chcąc wziąć udział w wydarzeniu musimy dokonać rezerwacji miejsc oraz zapoznać się z regulaminem wydarzeń plenerowych.

FIESTA AMIGOS

Romek Kara – gitara, śpiew

Ania Kara – instrumenty perkusyjne, śpiew

Mirek Dyjak – harmonijka

Rafał Latawiec – gitary 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha