„Bajki lasowiackie” – wyniki konkursu na ilustracje do animacji. #TerazLasowiacy – legendy w sieci

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy świetnych prac i dziękujemy za udział w konkursie. W każdej kategorii wyłoniliśmy zwycięzców, którzy opracowują kolejne sceny ze scenariuszy legend lasowiackich. Po zakończeniu drugiego etapu ich prace zostaną przekazane do Pracowni Intermedialnej, gdzie będą dalej użyte do realizacji celów projektu.

PROTOKÓŁ z posiedzenia Komisji Konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia Konkursu plastycznego na ilustracje do animacji pn. „Bajki lasowiackie” organizowanego w ramach projektu #TerazLasowiacy – legendy w sieci z dnia 29.06.2020 r.

Komisja dokonała analizy zakwalifikowanych prac zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. Spośród prac złożonych do I etapu Konkursu każdy z członków Komisji metodą głosowania wytypował zwycięskie prace w 3 (trzech) kategoriach, odpowiadających 3 (trzem) podaniom lasowiackim.

Skład Komisji Konkursowej:
Agata Magdziak (artysta/plastyk)
Lidia Biernat (artysta/plastyk)
Roksana Bąk (koordynator projektu)
Krzysztof Misiak (technik)

Decyzją Komisji laureatami Konkursu zostają:
Kategoria I – „Cudowne ziele” – KAMIL ZAKOŚCIELNY
Kategoria II – „O szewcu, co został wróżbitą” – AGATA WOJTAŚ
Kategoria III – „O dwóch braciach i diabelskich sekretach” – ANNA SIWIK
Po dopełnieniu formalności regulaminowych związanych z II etapem Konkursu każdy z laureatów otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł (jeden tysiąc złotych).
Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha