Zwiastun spektaklu Warsztatów Teatralnych UTW

Dzień dobry.
Na zakończenie sezonu artystycznego przygotowałem z Zespołem spektakl, niestety z powodu obecnej sytuacji nie możemy spotkać się z Państwem na scenie. Dlatego przedstawiam zwiastun, który stanowi skrót naszej pracy i namiastkę obcowania z widownią.
Cała ta przygoda nie byłaby możliwa bez cudownych ludzi, których ciągle spotykam. Dziękuję Panu Jackowi Fedorowiczowi za inspirację słowem i obrazem. Składam głębokie ukłony Małgosi, Tereni, Joli, Eli, Halince, Oli, Joasi, Majce, Tereni, Danusi, Tereni za zaufanie i wspólną przygodę. Dziękuję Krzysztofowi za montaż materiału i cierpliwość, Lidii, Ewie, Beacie i Eli za twórcze wsparcie i pomysłowość, Dominice i Antkowi za realizację nagrań i interakcję.
Życzę Państwu takich Przyjaciół i apetytu na życie.
Do zobaczenia kolorową jesienią.
Grzegorz Prokop