PERU WELCOME – Dobre Granie Przy Fontannie

24 lipca 2020 / piątek
godz. 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

Zapraszamy na kolejny z wakacyjnego cyklu koncertów na tarasie MDK. Wakacyjne spotkania z muzyką odbywać się będą na tarasie MDK co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.
Zespół Peru Welcome bardzo długo przygotowywał swoją działalność. Obecny skład stanowią Szymon Froń, Dobrosław Jabłoński i Kacper St. Latawiec, a utwory przez nich tworzone można umiejscowić gdzieś pomiędzy eksperymentalną gitarową muzyką Franka Zappy a twórczością grunge’owych zespołów lat 90. pokroju Soundgarden. Po ugruntowaniu składu personalnego projektu, rok 2020 jest dla nich czasem przygotowywania i ogrywania materiału na swoje pierwsze wydawnictwo, które planują wydać samodzielnie.
Historia Peru Welcome związana jest ze stalowowolskimi warsztatami muzycznymi organizowanymi przez tamtejszy MDK, gdzie spotykali się zarówno byli, jak i obecni członkowie zespołu. Tam właśnie padł pomysł stworzenia projektu nastawionego na realizację artystyczną młodych, choć już doświadczonych muzycznie jednostek, nawiązującego stylistycznie między innymi do alternatywnej sceny lat 80. i 90., również tej lokalnej.
Peru Welcome:
Szymon Froń (perkusja)
Dobrosław Jabłoński (gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, loopy)
Kacper St. Latawiec (gitara basowa, instrumenty klawiszowe, wokal)
> REZERWUJ MIEJSCE NA KONCERT <

Mając na uwadze bezpieczeństwo i aktualne wytyczne sanitarne prosimy o rezerwację miejsc drogą internetową.

Dokonanie rezerwacji i uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU 

Wygenerowany dokument rezerwacji należy wydrukować LUB zapisać na urządzeniu mobilnym, a następnie okazać przed wejściem na wydarzenie.

  

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha