Wizyta w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach – nabór uczestników – PROJEKT „Gabinet Józefa Żmudy – do TEATRU!”

[Uwaga! Brak miejsc - zapisy tylko na listę rezerwową]

Zapraszamy do udziału w kolejnej wizycie organizowanej w ramach projektu „Gabinet Józefa Żmudy – do TEATRU!”. Tym razem udamy się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego w Kielcach. W wizycie mogą wziąć udział dzieci od 7 roku życia, opiekunowie, instruktorzy, aktorzy-amatorzy, nauczyciele i uczniowie, którzy interesują się teatrem.

Udział w wizycie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy prowadzone są przez formularz dostępny pod adresem:

[Uwaga! Brak miejsc – zapisy tylko na listę rezerwową]

Wyjazd: 14.11.2021 (niedziela), około godz. 9:00

Powrót: 14.11.2021 (niedziela), około godziny 19:00

W programie wizyty:

– zwiedzanie Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach,

– lekcja teatralna i warsztaty w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”,

– spektakl „Arka Czasu” w reż. Tomasza Kaczorowskiego w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego w Kielcach (tekst – Marcin Szczygielski, adaptacja – Maria Marcinkiewicz-Górna, scenografia – Agnieszka Wielewska, muzyka – Miłosz Sienkiewicz)

Osoba do kontaktu:

Justyna Potocka

e-mail: j.bienko@mdkstalowawola.pl

Nabór trwa do 30 października 2021.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

ORGANIZATOR:

PARTNERZY: