Koncert na otwarcie odnowionego Rynku

9 grudnia 2022 / piątek
Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Do skrupulatnie prowadzonej przez rozwadowskich zakonników kroniki trafi z pewnością zapis dokonany 11 grudnia Anno Domini 2022 dotyczący uroczystego otwarcia odnowionego Rynku w Rozwadowie. 9 grudnia poprzedzi go natomiast „Pieśń o Rozwadowie”, czyli koncert w Klasztorze Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w wykonaniu zespołów artystycznych Miejskiego Domu Kultury prowadzonych przez Edwarda Horoszko.

Od prawie 270 lat rozwadowski klasztor jest świadkiem tworzenia się historii niegdyś miasteczka, a obecnie dzielnicy Stalowej Woli. Klasztorny kronikarz zapewne skwapliwie przygotowuje się do uwiecznienia kolejnego ważnego wydarzenia w życiorysie Rozwadowa.

9 grudnia 2022 / piątek

godz. 19.00 – Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów

Pieśń o Rozwadowie – koncert zespołów artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli: Chóru Lasowianka, Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej z Chórem pod dyr. Edwarda
F. Horoszko oraz zaproszonych Gości