„Laborka” w „Sokole”

2 maja 2023 / wtorek
godz. 22.00
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
Bilet: 20 zł

Na stalowowolskich scenach polski jazz był reprezentowany najczęściej właśnie przez zespół Laboratorium. Ten wielokrotnie koncertował w Hotklubie, ale też ZDK i późniejszym MDK. Statystyki poprawiał solowymi setami Krzysztof Ścierański, a w ostatnich latach także Marek Raduli: czy to na warsztatach, czy też uczestnicząc w różnych konstelacjach muzycznych. Nic więc dziwnego, że na Majówkę – przypominającą działalność Hotklubu – zaproszona została popularna „Laborka”.

Historia Laboratorium rozpoczęła się w 1970 roku. Muzyka grupy wymyka się definicjom, a oryginalność jest jej znakiem firmowym. W 2018 roku, po 32 latach przerwy, ukazał się album „NOW”. Czy to utwory z niego usłyszymy podczas powrotu do naszego miasta? Czy może wieczór 2 maja w Rozwadowskim Domu Kultury wypełni brzmienie opus magnum zespołu z 1978 roku, zatytułowane „Quasimodo”? A może muzycy zagrają coś zupełnie nowego? Zachęcamy, aby sprawdzić to osobiście.
Emocje gwarantowane!

KUP BILET TUTAJ

Laboratorium – koncert
2 maja 2023 / wtorek
godz. 22.00
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
Bilet: 20 zł
Sprzedaż biletów on-line do dnia 30 kwietnia (lub do wyczerpania limitu miejsc), a także stacjonarnie w dniu koncertu w RDK „Sokół” (płatność wyłącznie gotówką)Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha