[ZAPISY ZAMKNIĘTE] ARCHI-PRZYGODY. Edycja 2023

[ZAPISY ZAMKNIĘTE]
16 września / sobota
Pracownia Plastyczna Miejskiego Domu Kultury

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli oraz Narodowe Centrum Kultury zapraszają dzieci w wieku od 9 do 12 lat (klasy 4 – 6 szkoły podstawowej) do wzięcia udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym ARCHI-PRZYGODY. Edycja 2023

Projekt obejmuje cykl sześciu zajęć z zakresu edukacji architektonicznej. Poprowadzi je architekt Katarzyna Falandysz. Spotkania odbywać się będą w każdą sobotę, począwszy od 16 września, w godzinach 10.00 – 12.00 w pracowni plastycznej MDK (ul. S. Staszica 14). W większości będą miały charakter warsztatowy.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ TUTAJ

Celem programu ARCHI-PRZYGODY jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci na otaczającą je przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie. Poprzez uczestnictwo w warsztatach bazujących na nowoczesnych, sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, dzieci przekonają się jak ważna dla jakości naszego życia są: estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne.

Organizatorem programu ARCHI-PRZYGODY. Edycja 2023 jest Narodowe Centrum Kultury.