EkoFest Stalowa Wola – zgłoszenia

2 września 2023
Godz. 16.00 – 19.00
Plac Piłsudskiego w Stalowej Woli

Jeżeli jesteś rękodzielnikiem, rzemieślnikiem lub producentem, jesteś EKO i posiadasz produkty ekologiczne, które są wyprodukowane w sposób najbezpieczniejszy dla środowiska – ten nabór jest dla Ciebie !

W tym roku Miejski Dom Kultury po raz pierwszy zorganizuje EkoFEst Stalowa Wola. Będzie to wydarzenie łączące zwiedzanie budynku pasywnego nowego przedszkola i żłobka z architektonicznym poznaniem Stalowej Woli jako encyklopedii europejskiej architektury oraz animacjami w Leśnej Osadzie MDK, kramami z ekoproduktami, ekologicznymi autobusami. Wieczorem z tarasu MDK zabrzmi koncert Anny Rusowicz, a w finale nocna przejażdżka ekologicznym autobusem miejskim, który obierze kurs architektoniczny.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 28 SIERPNIA

Zgłoś swój udział TUTAJ

Do pobrania:

RODO

Wydarzenie jest finansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.