Dom Bernardy Alba – spektakl Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy

16 października 2023 / poniedziałek
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”

To nieprawda, że na świecie istnieją tylko cztery żywioły! W domu Bernardy, pod czujnym okiem matki-wdowy oraz służącej, ukrywa się ich aż pięć: Angustias, Magdalena, Adela, Amelia i Martirio. Przyczajone, na wpół uśpione, wyczekują okazji, by wyrwać się na wolność i posmakować swobody… Co stanie się, gdy los ześle dziewczętom wymarzoną szansę w osobie Pepe Romano, kawalera skłonnego pojąć za żonę jedną z nich?

Odpowiedź na to pytanie da najnowsza sztuka przygotowana przez aktorów Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy. Na spektakl zapraszamy w poniedziałek 16 października na godz. 19.00 do Rozwadowskiego Domu Kultury „Sokół”.

Dom Bernardy Alba Federica Garcíi Lorki

Reżyseria: Aneta Adamska-Szukała i Maciej Szukała

Muzyka: Astor Piazzolla

Występują: Aneta Adamska-Szukała, Małgorzata Grudzień, Ewa Krukowska, Dominika Łachman, Maria Łojek, Anna Płecha, Natalia Wickowska, Lila Wojciak, Natalia Zachwieja

Bilet: 10 zł

Sprzedaż biletów on-line TUTAJ do dnia 15 października oraz stacjonarnie w dniu spektaklu w RDK „Sokół”.

KUP BILET