Projekt Klepsydra w „Sokole”

24 listopada 2023 / piątek
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
bilet: 10 zł

Projekt Klepsydra został stworzony przez Kamila Bieńczaka po rozpadzie jego macierzystego zespołu punkrockowego Hrabia w 2021 roku. Nagrał wówczas i wydał własnym sumptem solowy album „Ostatnia Podróż” z gitarą akustyczną. Odbiega on charakterem od wcześniejszych brzmień. Łączy elementy szanty, country, folku, bluesa i rocka, a teksty oscylują wokół tematu życia i śmierci, są pełne przemyśleń, refleksji i zadumy. Singiel „Ostatni dzień na ziemi” gościł na antenie Podkarpackiej Sceny Przebojów Radia Rzeszów.

By grać koncerty oraz tworzyć nowy materiał do współpracy zaprosił gitarzystę Dominika Maślacha i basistę Sławka Surowańca. 2 listopada ukazał się nowy album pod tytułem „Zaduszki”. Projekt Klepsydra zaprasza w podróż do swojego świata muzyki w piątek 24 listopada na godzinę 19.00 do Rozwadowskiego Domu Kultury „Sokół”.

KUP BILET —> https://tiny.pl/cn1k2

Projekt Klepsydra
koncert
24 listopada 2023 / piątek
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
bilet: 10 zł
Bilety do nabycia on-line do dnia 23 listopada 2023 (czwartek) oraz stacjonarnie w RDK „Sokół” w dniu wydarzenia.