Czerwone Gitary – Platynowy Koncert

5 grudnia 2024 / czwartek
godz. 18.00
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Szanowni Państwo,
Ze względów losowych i organizacyjnych jesteśmy zmuszenie przełożyć termin platynowego, jubileuszowego koncertu zespołu “Czerwone Gitary” w Stalowej Woli, który miał się odbyć 27.04. 2024.
Nowy termin 5 grudnia 2024 godz. 18.00
Zakupione bilety zachowują ważność.
Bardzo serdecznie przepraszamy za niedogodności i prosimy o życzliwość i zrozumienie, gdyż nie mamy wpływu na sytuacje losowe, które nas zaskoczyły.
Koncert jest naprawdę wspaniały i w całej Polsce cieszy się ogromnym powodzeniem, dlatego mam nadzieje, że będziecie Państwo razem z zespołem obchodzili ich jubileusz 5 grudnia 2024 r.

Organizator:

Agencja Artystyczna TAMADA
tel. 501 754 011

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej .Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów.

Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje.

Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń. Największa popularność zespołu przypadła na pierwsze 5 lat działalności. To właśnie z tego okresu pochodzą wielkie hity ,które  wszyscy znaj i lubią  “Taka jak ty”, “Historia jednej znajomości”, “Nikt na świecie nie wie”, “Biały krzyż”, “Wróćmy na jeziora”, “Gdy kiedyś znów zawołam cię”, “Kwiaty we włosach”, “Powiedz stary gdzieś ty był”, “Jesień idzie przez park”. 

Do tej pory grupa wydała 15 albumów studyjnych, za które zdobyła wiele nagród, między innymi trofeum „MIDEM” w Cannes we Francji, za największą liczbę sprzedanych płyt w kraju, z którego pochodzi wykonawca, Marmurowy Krążek – nagrodę za największą ilość sprzedanych płyt w historii polskiej fonografii, wiele złotych płyt i nagród na Festiwalu w Opolu Obecnie Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk – perkusja, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski – gitara basowa i śpiew, Mieczysław Wądołowski – gitara akustyczna, śpiew, Marek Jabłoński – gitara solowa, Marcin Niewęgłowski  – gitara solowa, śpiew.

BILETY DO NABYCIA NA:

Bilety MDK

kupbilecik.pl

oraz stacjonarnie: kasa MDK 

Godziny otwarcia kasy:

poniedziałek – piątek / godz. 8.30 – 16.00

oraz na godzinę przed wydarzeniemMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha