Bing na Żywo – Wielkie Urodziny

8 czerwca 2024 / sobota
godz. 10.00 i 12.30
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz z przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!

Spektakl „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Przedstawienie zostało zrealizowane pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach i doskonale dostosowane do ich percepcji. Na scenie pojawiają się: Bing, Sula, Coco, Pando i Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda! Wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka zabawy i interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo Binga i jego przyjaciół!

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy także jak radzić sobie z emocjami i uczuciami, pokazuje czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.

Przedstawienie zrealizowane zostało przez agencję artystyczną Good Walk, autora takich spektakli dla dzieci jak Strażak Sam, czy Tomek i Przyjaciele. W Polsce, Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych trzech miesięcy spektakl wystawiono ponad 100 razy. Obejrzało go ponad 30 tys. widzów w 27 miastach! Jeśli jeszcze go nie widzieliście, pospieszcie się. Bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają, a wiele miejsc odwiedzimy tylko jeden jedyny raz.

Zapraszamy całe rodziny na pierwsze, wspólne wyjście do teatru! Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz! Obsada:

Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak Coco i Sula -Karolina Mazurek / Monika Markowska Flop i Pando – Jakub Szlachetka / Maciej Łabaz Wiktoria Grzegorczyk głos Amma – Marta Markowicz

Reżyseria: Zuzanna Gaińska na podstawie spektaklu Wilhelminiego Hoornstrasa Scenariusz: Paul Passchier Scenografia: Joris van Veldhoven Muzyka: Gert-Jan van den Ende

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia

Dzieci, które nie ukończyły 18 miesięcy życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać dokument potwierdzający wiek dziecka (książeczkę zdrowia, dowód osobisty, paszport, akt urodzenia).

Wszystkie osoby, które w dniu spektaklu ukończyły 18 miesięcy muszą posiadać swój bilet.

Nie mamy biletów ulgowych.

Dzieci nie mogą uczestniczyć samodzielnie w spektaklu.

BILETY ONLINE DOSTĘPNE NA:

Bilety MDK

Eventim

Tickemaster

oraz

Stacjonarnie: kasa MDK

Godziny otwarcia kasy:

poniedziałek – piątek / godz. 8.30 – 16.00

oraz na godzinę przed wydarzeniemMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha