Kino letnie – O NAS SAMYCH

O NAS SAMYCH – dwa seanse w kinie plenerowym:

14 lipca / Za jakie grzechy, dobry Boże? / reż. Philippe de Chauveron

O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

15 lipca / Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie / reż. Paolo Genovese

Każdy z nas ma trzy życia: publiczne, prywatne i… sekretne.

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.

Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

Powraca KINO LETNIE! Oto program na pierwszą część tego lata:

Z HUMOREM:

30 czerwca / Moja wielka, grecka wycieczka / reż. Donald Petrie

1 lipca / Jak Bóg da / reż. Edoardo Maria Falcone

KINO MISTRZÓW:

7 lipca / Melancholia / reż. Lars von Trier

8 lipca / Julieta / reż. Pedro Almodovar

O NAS SAMYCH:

14 lipca / Za jakie grzechy, dobry Boże? / reż. Philippe de Chauveron

15 lipca / Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie / reż. Paolo Genovese

Z DRESZCZYKIEM:

21 lipca / 72 godziny / reż. McG

22 lipca / Labirynt / reż. Denis Villeneuve

SIŁA MUZYKI:

28 lipca / Idol / reż. Dan Fogelman

29 lipca / Control / reż. Anton Corbijn

Organizatorem kina letniego jest Stowarzyszenie “Strefa Spotkań” oraz Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.
Projekt “Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola.

Leżaki do kina letniego ufundowało