Koncert dla Tereni

Społeczność Miejskiego Domu Kultury zaprasza na koncert charytatywny, którego celem jest zebranie środków na leczenie Teresy Kochańskiej – emerytowanej pracownicy działu księgowości.

Kiedy Pani Terenia, po kilku latach zmagań, poradziła sobie z jedną chorobą, pojawiła się u niej następna. I tym razem może dać sobie z nią radę, lecz wymaga to poddania się kosztownej terapii dostępnej tylko za granicą.

Zespoły artystyczne i pracownicy MDK organizują koncert, aby dodać Pani Tereni sił w walce z chorobą oraz zapraszają do wspólnego działania w celu zgromadzenia środków na realizację terapii.

W dniu koncertu zapraszamy do „Galerii pod Filarami” (hol MDK), w której będzie można kupić obrazy z kolekcji Miejskiego Domu Kultury tworzonej na bazie plenerów i warsztatów malarstwa olejnego prowadzonych od wielu lat przez artystę plastyka Alicję Czajkowską-Chmielewską. Album z reprodukcjami obrazów już możemy oglądać na Facebooku MDK. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na konto PKO BP I o/Centrum Stalowa Wola 90 1020 4939 0000 0302 0003 4371 z dopiskiem: Na diagnostykę i leczenie dla Teresy Kochańskiej.

W celu zakupu obrazów prosimy o kontakt z biurem: 15 842 09 50, wew. 135

Koncert „Pomagamy naszej Tereni” wspiera Stowarzyszenie Rehabilitacyjne Kobiet po Mastektomii „Amazonka”, które na czele z Haliną Dąbrowską koordynuje działania wspierające Teresę Kochańską.

Koncert charytatywny
POMAGAMY NASZEJ TERENI

wystąpią:

Chór Kameralny
Chór Lasowiacy
Klub Tańca „La Volta”
Nadsańska Orkiestra Kameralna
Zespół Tańca Estradowego „Volta”
Zespół Tańca Orientalnego „Nimbooda”
Zespół Pieśni i Tańca „Lasowiacy” im. Ignacego Wachowiaka

11 września, godz. 16.00
sala widowiskowa MDK w Stalowej Woli