Cezary Żak i Artur Barciś jako „Dziwna para”

18 marca 2018
sala widowiskowa
Bilety: 90 zł / 80 zł

Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy zapraszają na spektakl teatralny pt.”Dziwna Para” w reżyserii Wojciecha Adamczyka który odbędzie się dnia 18.03.2018 r. o godz. 17.00. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Spektakl ten to legendarny hit Broadway’u, a jego autor – Neil Simon – najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie. W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Cezarego Żaka i Artura Barcisia.  Jeden jest  racjonalistą, bałaganiarzem, kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks.

Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego – jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon  wie o komedii wszystko”. W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu (m.in. serialu „Ranczo”): Artur Barciś, Cezary Żak , Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska.

Czas trwania spektaklu z przerwą – ok. 135 minut.

„Dziwna para”, reż Wojciech Adamczyk

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli – sala widowiskowa

18 marca 2018 // godz. 17.00

Bilety w cenie 90 zł. i 80 zł. są do nabycia w kasie MDK oraz na stronie www.kupbilecik.pl

Organizator: Agencja Artystyczna ART-TU – tel. 605-602-234.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.