LaVolta na Mistrzostwach Europy w Tańcach Par

15-17 marca 2019 w Wałbrzychu, po raz pierwszy w Polsce, odbywały się Mistrzostwa Europy w Tańcach Par. Dwie tancerki z Klubu Tańca LaVolta z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli godnie reprezentowały nasze miasto na tych zawodach. Mistrzostwa rozgrywane były w wielu kategoriach wiekowych i tanecznych – w duetach, solo, parach oraz formacjach.

Wyniki tancerek z Klubu Tańca LaVolta Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

– kategoria Salsa Duet powyżej lat 16: 7 MIEJSCE dla Moniki Markowicz i Marty Wojciechowskiej

– kategoria Salsa Solo powyżej lat 16: 7 MIEJSCE dla Marty Wojciechowskiej

– kategoria Latin Show Duet: 13 MIEJSCE dla Moniki Markowicz i Marty Wojciechowskiej