BAZAREK ROŚLINNY

„Bazarek roślinny” to inicjatywa, której pomysłodawczynią i liderką jest Agata Karpińska.

Zapraszamy na trzy zielone spotkania:

• ZIELENIMY WNĘTRZA – warsztaty dla dzieci i młodzieży z przesadzania roślin doniczkowych

W trakcie warsztatów będzie prowadzona WYMIENIALNIA ROŚLINEK – możesz przynieść swoje sadzonki i wymienić się z innymi.

Jeśli chcesz, żeby przestrzeń wokół ciebie zakwitła i zazieleniła się, zapraszamy na warsztaty przesadzania roślin doniczkowych. Dowiesz się, jak zapewnić najlepsze warunki dla swoich zielonych podopiecznych. Jeśli masz, weź ze sobą rośliny na wymianę.

2 października 2020 / godz. 16:30 / taras MDK (zapisz się)

Regulamin zajęć edukacyjno-animacyjnych na tarasie MDK w czasie zagrożenia epidemicznego

Oświadczenie dla osób pełnoletnich

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich (wypełnia rodzic/opiekun prawny)

• MAKRAMOWA WYPLATANKA – warsztaty z tworzenia kwietników

30 października 2020 /godz. 17:00 / sala UTW MDK – lewe skrzydło, II piętro

• ŁĄKĘ TWÓRZ! – spotkanie z Maciejem Podymą – prezesem Fundacji Łąka oraz Katarzyną Januszczak – lokalną propagatorką łąk kwietnych, autorką profilu „Z drewnianej chaty”

6 listopada 2020 / godz. 17:00 / sala kameralna MDK

Ważne zmiany przy organizacji wydarzeń w MDK w związku z COVID-19

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka – w przypadku osób niepełnoletnich wypełnia rodzic/opiekun prawny

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.